It’s Official

Šiandien, 2020 metų gruodžio 9 dieną, yra skelbiama oficiali Lithuanian Functional Fitness Federation (LF3) pradžia. Didžiuodamiesi pranešame, kad LF3 šiandien gavo tarptautinės International Functional Fitness Federation (iF3) pripažinimą kaip pilnateisis funkcinio sporto atstovas Lietuvoje.

LF3 prezidentas Igor Kuznecov pranešė: „Esu labai patenkintas šiuo pasiekimu. Lietuvos Functional Fitness Federacijos tapimas tarptautinės bendruomenės dalimi yra didelis žingsnis visam funkciniam sportui. Per kelerius pastaruosius metus populiarumas šia sporto šaka pastebimai augo, tad atėjo metas valdyti ir vystyti funkcinį sportą profesionaliai, o buvimas tarptautinės federacijos dalimi tikrai prie to prisidės.“

Federacijos veiklos pradžia ir taip yra kupina iššūkių, tačiau kitus metus dar papildomai apsunkina ir pandeminė situacija. Nepaisant ribojimų, manome, kad sportas bus svarbesnis nei bet kada anksčiau. Funkcinio sporto augimas vyko natūraliai kiekvienais metais, tačiau iki šiol nebuvo visus sportininkus, klubus ar varžybų organizatorius jungiančios organizacijos. Mūsų tikslas – suvienyti visus šios sporto šakos entuziastus.

„Norime sukurti federaciją, kuri profesionaliai rūpinsis savo nariais ir jų interesais. Norime būti girdimi.“, mini prezidentas Igor Kuznecov.

Šiuo metu yra ruošiama kelių ateinančių metų programa, kuri apims tiek vietinių bei tarptautinių varžybų kalendorių, tiek sportininkų sąrašą bei teisėjų ar trenerių kvalifikacijos kėlimą. LF3 tikslas yra sukurti veiklos programą ir vystyti tuos projektus, kurie skatintų funkcinio sporto populiarumo didinimą Lietuvoje.

Negana to, prisijungimas prie tarptautinės iF3 federacijos atveria duris Lietuvos atletų siuntimui į iF3 tarptautinius renginius. Kitais metais planuojamas Masters’ World Championships (birželis, 2021) Portugalijoje bei World Championships (lapkritis, 2021) Australijoje.

iF3 prezidentė Gretchen Kittelberger sakė: „Mes tikime, kad Lietuvos Functional Fitness Federacijos komanda užtikrins funkcinio sporto augimą Pabaltyje. Mes esame labai laimingi, galėdami priimti šią naują federaciją į savo tarptautinę šeimą ir su nekantrumu laukiame pirmųjų Lietuvos atstovų 2021-ųjų metų varžybų startuose.“

Daugiau informacijos:

iF3 yra tarptautinė organizacija, prižiūrinti viso funkcinio sporto vystymą pasaulyje. Daugiau info: http://www.functionalfitnessfederation.org/